Panasonic SC HC39EC-K

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3144665/panasonic-sc-hc39ec-k.jpg

    0

Nádherný CD/USB mikrosystém s Bluetooth, druhou generací zesilovače LincsD-Amp a reprobeden z bambusovo-uhlíkových nanovláken Panasonic SC-HC39EC-K. - výborný zvuk díky novému digitálnímu zesilovači LincsD-Amp- díky aplikaci Panasonic Music Streaming App přehrajete svou hudbu odkudkoli- technologie Bluetooth Re-Master »

Recenze Panasonic SC HC39EC-K

Luboš -bezchybný zvuk -vynikající design Po vypnutí napájecího napětí (výpadku napětí sítě) se ztratí nastavení času a všech přednastavených stanic FM (doufám, že něco nedělám při ladění stabnic špatně. ale v návodu o tom není zmíňka). - strohý návod

zámek Bečov Kvalitní zvuk za nízkou cenu, elegantní design, jednoduché ovládání.

Iren71 Při výběru jsem se orientovala hlavně na recenze a zveřejněné testy tohoto a podobného zboží. Potřebovala jsem kompaktní přístroj s malou hloubkou, který bude příjemné poslouchat, protože ho mám umístěný v kuchyni, která je spojená s jídelnou a obývacím pokojem, tedy velký otevřený prostor. Parametry výrobku uváděli nějaké vylepšení v oblasti reproduktorů, kdy měl být kvalitněji přenášený zvuk a je pravda, že poslech je čistý a velice příjemný. Zatím jsem nic jiného kromě rádia nepouštěla, přístroj má spoustu dalších vychytávek, příjemných, ale já je nevyužiji, to spíš moje děti, já chci jen rádio a CD přehrávač. S výběrem přístroje jsem spokojená - dobře vydané peníze.

+ Přidat hodnocení