PHILIPS MCD712

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1314286/philips-mcd712.jpg

    0

* Přehrávání DVD, DivX®, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) a obrazových disků CD * Systém Dolby Digital pro dokonalý zážitek z filmů * Zobrazení fotografií a poslech hudby přímo ze zařízení USB * Optimalizované nastavení pro různé styly hudby Digital Sound Control * Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické »

Recenze PHILIPS MCD712

david.p Věž má výborný zvuk, dobře vypadá, snadno se ovládá, mechanika je tichá. Jediné co mi opravdu vadí je to, že ve výběru jazyků při nastavení chybí čeština (!) a u DivX filmů zřejmě v souvislosti s tím přehrávač nepodporuje české znaky. Zkoušel jsem zatím jen jeden typ titulků, takže nemám moc srovnání, ale na předchozím přehrávači mi to každopádně psalo tyhle titulky česky. U filmů na DVD jdou titulky bez problémů.

Martin kvalitní zpracování přehrávače i reprobeden kovový čelní panel a kovová tlačítka velice elegantní vzhled na tuto cenovou kategorii progresiv scan a dostatek vstupů i výstupů obraz DVD bez chyby, na LED 63cm (ložnice) velice slušný zvuk - při srovnání se systémem Marantz řada 7000 a repro AQ Baltic 7 ve vypnutém stavu příkon pod 1W, při normálním poslechu okolo 12-15W nezobrazuje hodiny na displeji ve vypnutém stavu, dalo by se použít místo budíku méně přehledná práce s MP3 pouze krokování uložených stanic, předvolbu nelze vyvolat tlačítkem s číslem Malinko mě zarazilo, že přístroj stál na internetu o pár stovek více než v kamenném obchodě.... Bohužel, nešel jsem se podívat na prodejnu předem... :-( Příště tak učiním.

VN Za tyto peníze perfektní zvuk, design. Byl bych nadmíru spokojený nebýt následujícího problému: Špatně fungovalo ovládání při přehrávání MP3 z USB nebo i CD/DVD. Při zastavení jakékoliv skladby tlačítkem OK/play/pause se skladba nezastavila, ale skočilo přehrávání na první skladbu prvního alba a ta se začala přehrávat automaticky. Tlačítko stop fungovalo shodně. Pohybovaní mezi alby nefungovalo vůbec, ačkoli byl uložený formát na USB dle infolinky Philips OK a vše by mělo fungovat. Volal jsem na servis Philips, kde mi bylo doporučeno přístroj zavézt do servisu (z důvodu zřejmě chybně nahraného software). Tak jsem přístroj raději v DATARTu vyměnil bez problémů za nový. Nový přístroj měl však stejnou závadu. I vystavený kus na prodejně se choval shodně nestandardně (po kontrole prodávajícím personálem). Asi byla celá dodávka z Číny technicky nedotažená. Na můj písemný dotaz u Philips.cz, zda-li je celá zásilka do ČR s touto chybou popř. jak koupit bezvadný výrobek, jsem po 1 týdnu čekání nedostal žádnou reakci. Budu muset tedy koupit jiný konkurenční výrobek, kde se trošku víc zabývají výstupní kontrolou, ikdyž si v dnešní době nedělám velkou iluzi :-( Kvůli této chybě hodnocení pouze dobré. Kdyby ovládání fungovalo, dal bych vynikající.

Tomáš Zatím ho mám velmi krádce a nevyužil jsem všechny jeho možnosti, ale zatím jsem velmi spokojen. Kromě technických parametrů bych rád vyzvednul skvělý design výrobku.

marco Výrobek splnil očekávání. Zvuk opravdu pěkný - výrazné dynamické hloubky, čisté výšky. Ekvalizér by samozřejmě nebyl na škodu,ale vzhledem k ceně chválím zdůraznění basů a několik zvukových přednastavení na vyběr. Obraz a zvuk přes SCART (výstup) taky paráda. Chválím. Použití jako přídavné reproduktory TV - tedy výstup zvuku z konektoru JACK (TV) na vstup CINCH (kino) slabota. Značně tiché. Běžné aktivní reproduktory k PC za pár stovek jsou podstatně hlasitější a výraznější.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 75%

(8 recenzí)