PHILIPS MCM2050

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1807300/philips-mcm2050.jpg

    0

Reproduktory s konstrukcí Bass Reflex zajišťují silné a hlubší basy Reproduktorové soustavy s konstrukcí Bass Reflex zajišťují reprodukci hlubokých basů i pomocí malé reproduktorové soustavy. Od konvenčních reprosoustav se liší přidáním basového průduchu pro hluboké tóny, který je akusticky vyladěn tak, aby spolu s »

Recenze PHILIPS MCM2050

Zdenous design, ovladač, připojení na externí anténu horší citlivost rádia při použití "dodané anétny" Pokud rádio umístíte na zeď výš než je úroveň Vašich očí, displej není čitelný. Displej je nakloněn a je lépe čitelný shora. Pouze 20 pamětí stanic.

Míra Nepřehrálo to ani dvě písničky a vezli jsme to reklamovat. CD prostě nejde, disky se o něco šoupou, takže se i ničí. Chtěli jsme kvalitu od PHILIPSe a dostali jsme zmetek !!! To jsem mohl jít k Vietnamcům a koupit něco za 1/2 ceny !!!

bohumil výrobek dokonalý po všech stránkách (při uvážení jeho velikosti a mantinelů možností technických řešení) jenom pod čarou - ten s velkou četností diskutovaný displej (pozorovací úhel, zobrazování názvů stanic) - to není výtka, jen připomínka

Michaela, HK malé, lehké zařízení, s dobrým přehledným ovládáním display vyhovuje elegantní vzhled načítá pouze flashdisk s menší kapacitou - cca 2 G

Radek Bílek Spokojenost se vším,jak s cenou tak s rychlostí nákupu i s kvalitou výrobku nic

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 85%

(14 recenzí)