ROADSTAR HIF 9088TUMPN

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1337881/roadstar-hif-9088tumpn.jpg

    0

ROADSTAR HIF-9088TUMPN, Mikro HiFi systém s gramofonem / CD / kazeta / USB / SD / rádio Vám nabízí internetový obchod itek.cz za výhodnou cenu. ROADSTAR HIF-9088TUMPN, Mikro HiFi systém s gramofonem / CD / kazeta / USB / SD / rádio je aktuálně a může být u Vás do dvou dní. Nabízíme také další Radiopříjmače . Mikro »

Recenze ROADSTAR HIF 9088TUMPN

Milan Spokojenost s kvalitou nahrávky na USB nabo SD z gramodesek i dosti poškrábaných. Nahrávání reaguje okamžitě. Gramofon je značně hlučný, ale při této ceně výrobku to nelze mít za zlé. Čekal jsem u reproduktorů větší barevnost zvuku.

pajik65 ripováním absence vypínání na předním panelu a není možno dálkovým ovladačem ovládat hlasitost

Jarda Vzhledem k ceně to opravdu jde, ale za obdobnou cenu jsou i lepší, jenže to zjistíte vždy až potom Dost chybí osvětlení stupnice

Jiří R. . .

Lucie Zbrojová Zatím využíváme jen pouštění z cd a desek. Zatím se nic neporouchalo, Víko od gramofonu drží a je ok, v porovnání s ostatními typy vůbec nevadí že není průhledné, aspoň není tam vidět statický prach. Mechanika cd - má automatické zavírání. Otevře se tlačítkem, ale za pár sekund se sama zavře, takže když nemáte připraveno cd na vložení, tak to nestihnete, nebo když v mechanice už jedno cd je a chcete ho vyměnit za jiné, tak to nejde stihnout, a musíte otevírat znovu. Zvuk - jiná poloha zvuku u cd a desky: Při pouštění desky musím dát zvuk hodně nahlas, aby bylo slyšet, a když pak pouštím cd tak to řve, a musí se tišit. Návod k výrobku - mě vystrašil, že budu muset desky převézt na jinou technologii, ale desky po vložení na talíř gramofonu normálně hrajou. Prostor na desku by mohl být o trochu větší, aby se pohodlněji vkládala.

+ Přidat hodnocení více...