SAMSUNG MM E320

  • http://image.srovname.cz/cz/500/1831439/samsung-mm-e320.jpg

    0
  • https://s.elme.cz/data/imgs/03158005l.jpg

Mikrosystém 2x10W, dvoupásmové reprosoustavy, přehrává CD, USB, AUX, Power Bass, FM Tuner s podporou RDS, EQ(17). Mikrosystém Samsung MM-E320 s dvojicí stereo reproduktorů o výkonu 2x10W se hravě postará o kvalitní ozvučení vašeho pokoje. Díky vysoce výkonnému zesilovači Crystal Amplifter, který využívá špičkové hifi »

Recenze SAMSUNG MM E320

Prošek Dobrý poměr cena/výkon. Volba kanálů. Přivítal bych volbu předvolených kanálů odpovídajícím (samostatným) tlačítkem.

Mira dálkové ovládání, dobrý zvuk za slušnou cenu, dobrý vzhled, přehrává MP3 lepší by byly oddělené korekce basy, výšky

psal Standardní zařízení za dobrou cenu. Zvuk nenadchne, ale pro normální poslech "v kuchyni/obýváku" postačí. Příjem je horší, než u autorádia, externí anténu bohužel nemám k dispozici. Přijímač nezobrazuje údaj o času ve vypnutém stavu. Nedovoluje volit číslo předvolby přímo, musí se volit následující, podobně je tomu u CD. Při pouřití MP3 na USB je volba adresáře/skladby doslova horror, pravda, nevím, jestli to konkurenční produkty umí lépe.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen SAMSUNG MM E320

Filtrovat:

Pobočky: Radlická, Praha 5 • Třída Míru, Tachov

Na trhu od roku: 2006

Platební karty: VISA, VISA Electron, Master Card, Maestro

Úvěry: Cetelem

Další: bankovní převod, Ebanka, hotovost

Telefon pro objednávky: 848300404, 374722366

Email pro objednávky: info@elektromedia.cz

Certifikáty: APEK, Spolehlivý obchod

Do obchodu

Hodnocení produktu 86%

(3 recenze)
  • dálkové ovládání, dobrý zvuk za slušnou cenu, dobrý vzhled, přehrává MP3

  • Dobrý poměr cena/výkon.

  • Standardní zařízení za dobrou cenu. Zvuk nenadchne, ale pro normální poslech "v kuchyni/obýváku" postačí. Příjem je horší, než u autorádia, externí anténu bohužel nemám k dispozici.