Samsung MM E430D

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1829223/samsung-mm-e430d.jpg

    0

Světově první DVD mikrosystém s Dual Dock přehráváním pro mobilní telefony (Galaxy S2 / Note a iPhone) Funkce Power Bass přidá vašemu systému na síle Váš mikrosystém od společnosti Samsung je navržený tak, aby vám přinášel hlubší a plnější basový zvuk. Ze systému reproduktorů proudí vibrace tak, aby byly reprodukovány »

Recenze Samsung MM E430D

Michal Krátké kabely k reprobednám cca 1.2m

Radim Skvělý výkon, cena, lze připojit harddisk, bluetooth přenos zvuku. Zatím testujeme ani ne týden, ale až na ovládání, které má do intuitivního daleko jsme maximálně spokojeni. některé funkce vzhledem ke staršímu TV asi hned nevyzkoušíme, ale šel svést zvuk ze settopboxu, takže si starou TV užíváme se zvukem jako v kině. Přehrává i CD s MP3, akorát je lepší si na to zapnout monitor. Přehrávání CD po přepnutí funkcí anebo vypnutí pokračuje tam, kde bylo přerušeno. Příjemný vzhled, opticky neruší. Ne zcela napoprvé pochopitelný návod, např. přepínání mezi FM stanicemi pomocí dálk. ovladače ( tlačítkem stop se musí " namačkat FMxx a pak lze kurzorovým tlačítkem vybrat stanici). Kdo hledá náhodný výběr z CD, tak se skrývá pod funkcí opakování "REPEAT" Moc krátké kabely k repro. dobře chytá prach a otisky prstů

Šimek Plně vybaven jako domácí centrum zábavy, RDS, wifi, hdmi, BT, 2x30W. Velmi přijatelná cena. Vše funguje, plná spokojenost. Netypické konektory na repro.

Lenka Kupková se vším

Kerim Kvalitní zvuk ,výborné přehrávání DVD a USB. Dosti složité nastavení stanic na rádio

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 96%

(5 recenzí)