SONY CMT CPZ3

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1332637/sony-cmt-cpz3.jpg

    0

* 150 W, digitální zesilovač S-Master, CD, páskový, tuner FM/AM, dálkový ovladač * Fantastická kvalita zvuku a vynikající výkon * Připojte přehrávač mp3 WALKMAN® * Digitální zesilovač S-Master - Křišťálově čistý zvuk pro přehrávání přesně podle původního zdroje * Přehrávání disků CD / CD-R / CD-RW - Prodloužená doba »

Recenze SONY CMT CPZ3

jabezch kvalita která se vyplatí a nebudete ji litovat

Mack Hifi mirkosystém SONY CMT CPZ3 uspokojí většinu uživatelů, kteří si chtějí vychutnat zážitek s poslechu hudby. Jako jeden z mála v současné době umožňuje přehrávání i kazet. Kvalitní reproduktory slibují skvělý zvuk a vyváženost basů. Značka SONY v tomto ohledu je zárukou kvality za rozumnou cenu a vtomto případě to opět potvrdila. Poměr cena výkon je velmi dobrý. Jedinou vadou na kráse je nepřítomnost USB připojení nebo přes paměťovou kartu.

ing Bohumil Kořínek Výborný ekvalizér - upravuji podle žánru hudby, mluveného slova - klasickou hudbu poslouchám s hodnotami na nule, zářivé klavírní tóny ( poslech klavír.sonát Beethovena přenádherný) a basy ? - konečně jsem se potěšil z poslechu tympánú v Brahmsově 1.symfonii. Špatnou nahrávku (na příklad na kazetě) nemilosrdně odhalí, což je v pořádku a odpovídá to tomu, že přístroj má kvalitní zesilovač. S výrobkem jsem plně spokojen. nemám nic k vytknutí

+ Přidat hodnocení