YAMAHA MCR 040

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1321466/yamaha-mcr-040.jpg

    0

Originální mikrosystém YAMAHA MCR 040 ORANGE v moderním oranžovém provedení v sobě integruje digitální zesilovač s technologií YST a výstupním výkonem 2 x 15 Wattů. Standardem je RDS FM tuner s možností uložení zvolených stanic až do 30 předvoleb. Model zejména vyniká rozšířenými možnostmi přehrávání »

Recenze YAMAHA MCR 040

evžen Takoví malý a takoví výkon ! Chybí mi český návod je škoda že se nedá stáhnout ani z internetu protože výrobce ani neví že nějaké česko existuje!

kozina Na to, že jde o výrobek made in China, jde o kvalitní provedení a hlavně zvuk především v nižších pásmech. Audio zabere málo místa na výšku, z přehledem ozvučí každý běžný pokoj. při přehrávání z USB nejde jednoduše vyhledávat jednotlivé skladby, musí se přeskakovat postupně na následující

Gabulinka26 Výborný zvuk, automatické ladění stanic, dálkové ovládání. Chybí český návod, což je velký problém při ceně a kvalitě tohoto výrobku a celkem složité instalaci a manipulaci s Ipodem. Radiové stanice lze přepínat jen za sebou, nikoliv podle čísla.

Lenka Hlavně bych chtěla zmínit perfektní zvuk, na tak malou krabičku opravdu překvapující. Oceňuji dřevěné reprobedny, jednoduché ovládání. Příjemným bonusem je možnost výběru z tolika barev :-)

Roman dynamický zvukový projev, zejména v nižším frekvenčním pásmu /basy/ navzdory malým reproduktorům, kompaktní rozměry, elegantní design, snadné dálkové ovládání, velmi dobrý poměr kvalita- cena absence nabídky kvalitní pokojové anteny pro příjem FW, nedostupnost výrobcem doporučeného příslušenství - bezdrátového subwooferu SWK-W10

+ Přidat hodnocení více...